Monday, May 11, 2015

3 найбільших fashion-трендів саме зараз (якщо вірити Google ;)


Про перегляди модних показів по fashion TV можна забути, принаймні на деякий час... Тепер всюдисущий Google має відповідь і на fashion запитання, а саме: які найгарячіші тренди цього сезону? Якщо вірити пошуковій сторінці, трьома must-have-ами цього літа є брюки спортивного стилю (що одягаються замість джинсів), брюки у стилі 70х років (крій Palazzo) і фатинові спідниці, які стали особливо популярними напередодні літнього весільного сезону.

Напротивагу, тренди, які втрачають свою популярність зараз: сукні з баскою. "Жінки носили їх, жінкам вони подобалися, але зараз модниці готові йти далі, залишаючи баски позаду..."- каже Lisa Green, маркетолог Google, у своєму інтерв'ю для New York Times. Ще один тренд-аутсайдер - джинси скіні (skinny jeans). Цей предмет гардеробу став настільки популярним, що жінки перестали сприймати його як "тренд", джинси скіні просто існують в гардеробах 90% жінок і здається, що так було і буде завжди. Оскільки скоро літо, то згадаємо і за купальники. Відверті бікіні з тоненьких смужок тканини суттєво здали свої позиції, натомість купальники фасонів 50-60х років набирають популярності.

Google каже, що прийшов до таких висновків аналізуючи пошукові запити пов'язані з fashion-тематикою початку 2015 року і порівнюючи їх з аналогічними запитами початку 2014 року, таким чином розуміючи, які тренди набирають популярності, а до яких інтерес втрачається.

Ось трійка найпопулярніших трендів, на які варто звернути увагу цього літного сезуну:

 athletic trend street style trackpants glitter top These Are the 3 Biggest Fashion Trends Right Now, According To Google
Photo: Stockholm Street Style


#1: Спортивні штани в повсякденних образах. Найчастіше у Google-а запитували як правильно комбінувати спортивні штани з високими підборами і шкіряними куртками, адже межа між "модно" і "WTF?!" у випадку зі спортивними штанами дуже тонка...


eee5aec9ac1c1e242777cd882750a4c1 These Are the 3 Biggest Fashion Trends Right Now, According To Google
Photo: Stockholm Street Style

#2:Стиль 70х років цього сезону чітко прослідковується у всіх предметах гардеробу від взуття до купальників.  Брюки крою Palazzo - своєрідна "візитівка" моди 70х. Популярності їм також додали Соланж Ноуелс (сестра Бейонсе Ноуелс), Кім Кардаш'ян і Дженіфер Лоуренс, адже неодноразово з'являлися на публіці у брюках саме цього фасону.

the full skirt1 These Are the 3 Biggest Fashion Trends Right Now, According To Google
Photo: Stockholm Street Style

#3: Якраз перед літнім весільним сезоном в моду увірвалися фатинові спідниці, принаймні про це свідчить кількість запитів про цей предмет гардеробу у Google. Дівчата шукають фатинові спідниці всіх кольорів веселки, чорні і білі "ту-ту" (як ще називають цей фасон) теж користуються популярністю. Часто у Google-а питали поради як правильно носити цей милий і ніжний модний тренд.

No comments:

Post a Comment