Хто знайомий з ситуацією, коли виходиш з магазину з оберемком пакетів, приїздиш додому, починаєш розбирати покупки і розумієш, що купила щось гарне, але непрактичне, ще й заплатила за це стільки, що на виписку по кредитці дивитися страшно... а от ще і цілий пакет маєчок-футболочок, які тепер виглядають "нууууууууу...з натяжкою.... так собі"...? - той зрозуміє про що ця стаття.
Хтось купує сумочку CHANEL за 2.500 $ і чим платити оренду квартири на наступний місяць залишається загадкою, а хтось набирає 5 кофтинок по 99 грн у ZARA, що ніби і не дуже "б'є по кишені", але ці кофтинки так і будуть лежати з етикетками вкутку шафи - масштаби у нас у всіх різні, звичайно, але проблема одна, - почуття провини після чергового походу на шоппінг тихенько шкребе душу...
Хоча радити дівчатам забути про шоппінг - це все одно, що радити дітям не їсти цукерок (порада ніби хороша, але розумієш, що на практиці її застосувати практиччно неможливо) fashion-редактори провідних глянців світу все ж спробували розібратися в тому, як зробити так, щоб не кусати ліктів на наступний день після походу на закупи:
1. Інвентаризація повсякденного гардеробу
Загляньте у свою шафу: що лежить\висить найближче? Саме ці речі, скоріше за все, - ті, які носяться практично щодня.
Що зробити?:Виберіть 10 таких речей (взуття і сумки теж) і просто уважно їх огляньте на предмет "зносу", таким чином можна швидко визначити що потрібно оновити у повсякденному гардеробі перш за все.